Yet Another Related Posts Plugin v3.0.11 - en to he translation catalogue (98 entries)

en: Related posts:
he: פרסומים קשורים לנושא:

en: No related posts.
he: אין פרסומים קשורים לנושא.

en: MySQL error on adding yarpp_title
he: שגיאת MYSQL בניסיון להוסיף yarpp_title

en: MySQL error on adding yarpp_content
he: שגיאת MySQL בניסיון להוסיף yarpp_content

en: MySQL error on creating yarpp_keyword_cache table
he: שגיאת MySQL בניסיון ליצור טבלת yarpp_keyword_cache

en: MySQL error on creating yarpp_related_cache table
he: שגיאת MySQL בניסיון ליצור טבלת yarpp_related_cache

en: Related Posts (YARPP)
he: פרסומים נוספים בנושא (YARPP)

en: Related Posts
he: פרסומים נוספים בנושא

en: Example post
he: פרסום לדוגמא

en: Related posts brought to you by <a href='http://mitcho.com/code/yarpp/'>Yet Another Related Posts Plugin</a>.
he: פרסומים נוספים בנושא הובאו אליכם על ידי <a href='http://mitcho.com/code/yarpp/'>Yet Another Related Posts Plugin</a>.

en: No YARPP template files were found in your theme (<code>TEMPLATEPATH</code>)  so the templating feature has been turned off.
he: לא נמצאו קבצי תבנית עיצוב בתבנית שלכם (<code>TEMPLATEPATH</code>). אפשרויות התבנית כובו.

en: The MyISAM check has been overridden. You may now use the "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria.
he: בדיקת MyISAM בוצעה. כעת ניתן להשתמש ב  "consider titles" וב-  "consider bodies" כמדדים לשייכות לנושא הפרסום.

en: YARPP's "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria require your <code>%s</code> table to use the <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM storage engine</a>, but the table seems to be using the <code>%s</code> engine. These two options have been disabled.
he: מדדי השייכות "consider titles" ו- "consider bodies" דורשים את טבלת ה-<code>%s</code> שלכם כדי להשתמש במנוע האחסון <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM</a>, אבל הטבלה כנראה משתמשת במנוע <code>%s</code>. שתי האפשרויות הללו בוטלו.

en: To restore these features, please update your <code>%s</code> table by executing the following SQL directive: <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> . No data will be erased by altering the table's engine, although there are performance implications.
he: בכדי להפעיל מחדש אפשרויות אלה, אנא עדכנו את טבלת <code>%s</code>על ידי הרצת פקודת SQL להלן <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> למרות השפעות על הביצועים, שום מידע לא יימחק כתוצאה משינוי מנועי הטבלאות

en: If, despite this check, you are sure that <code>%s</code> is using the MyISAM engine, press this magic button:
he: אם למרות הבדיקה, הינכם בטוחים ש <code>%s</code> משתמש במנוע MyISAM לחצו על כפתור הקסמים הזה:

en: Trust me. Let me use MyISAM features.
he: סמוך עלי, תן לי להשתמש באפשרויות של MyISAM.

en: The YARPP database had an error but has been fixed.
he: מסד הנתונים של YARPP החיל בעיה אבל היא תוקנה.

en: The YARPP database has an error which could not be fixed.
he: נמצאה בעיה במסד הנתונים של YARPP ולא ניתן לתקנה.

en: Please try <A>manual SQL setup</a>.
he: בבקשה תנסו <A>להתקין SQL ידנית</a>.

en: Options saved!
he: האפשרויות נשמרו!

en: Related posts cache status
he: מצב מטמון של פרסומים בנושא

en: Your related posts cache is empty. Please build your cache from the <A>related posts status pane</a>.
he: הזיכרון המטמון של הפרסומים בנושא ריק. אנא בנו את המטמון מתוך <A>מנגנון פרסומים בנושא</a>.

en: word
he: מילה

en: tag
he: תגית

en: category
he: קטגוריה

en: do not consider
he: אל תכלול

en: consider
he: תכלול

en: require at least one %s in common
he: וודא שיש לפחות %s אחד במשותף

en: require more than one %s in common
he: וודא שיש יותר מ %s אחד במשותף

en: consider with extra weight
he: התחשב במשקל כבר יותר

en: Yet Another Related Posts Plugin version history (RSS 2.0)
he: היסטוריית גרסאות של YARPP

en: Yet Another Related Posts Plugin Options
he: אפשרויות תוסף YARPP, פרסומים נוספים בנושא

en: Donate to mitcho (Michael Yoshitaka Erlewine) for this plugin via PayPal
he: תרמו למיכאל יושיטקה אריוינה בעזרת PayPal

en: Disallow by category:
he: חסום לפי קטגוריה:

en: Disallow by tag:
he: חסום לפי תגיות:

en: Show password protected posts?
he: האם להציג פרסומים מוגנים סיסמה?

en: day(s)
he: ימים

en: week(s)
he: שבועות

en: month(s)
he: חודשים

en: The higher the match threshold, the more restrictive, and you get less related posts overall. The default match threshold is 5. If you want to find an appropriate match threshhold, take a look at some post's related posts display and their scores. You can see what kinds of related posts are being picked up and with what kind of match scores, and determine an appropriate threshold for your site.
he: ככל שסף התאמה גבוה יותר, אתם מוגבלים יותר ותקבלו פחות פרסומים בנושא. סף התאמה ברירת המחדל הוא 5. אם אתם רוצים למצוא את סף ההתאמה המתאים, תסתכלו על כמה פירסומים של הודעות קשורות והניקוד שלהן. ניתן לראות אילו סוגים של הודעות קשורות נמצאו ועם איזה סוג של ציוני ההתאמה, ולקבוע סף התאמה עבור האתר שלכם.

en: Match threshold:
he: סף ההתאמה:

en: Titles:
he: כותרות:

en: Bodies:
he: גוף הפרסום:

en: Tags:
he: תגיות:

en: Categories:
he: קטגוריות:

en: Cross-relate posts and pages?
he: עמודים ופרסומים מקושרים?

en: There is a new version (VERSION) of Yet Another Related Posts Plugin available! You can <A>download it here</a>.
he: קיימת גרסא חדשה יותר של YARPP ותוכלו להוריד אותה <A>כאן</a>.

en: Display options <small>for your website</small>
he: אפשרויות תצוגה <small>לאתר שלכם</small>

en: Automatically display related posts?
he: האם להציג אוטומטית פרסומים נוספים בנושא?

en: Website display code example
he: דוגמת קוד לתצוגה באתר

en: (Update options to reload.)
he: (אנא עדכנו את האפשרויות כדי לרענן.)

en: Maximum number of related posts:
he: מספר מקסימלי של פרסומים נוספים בנושא:

en: Display using a custom template file
he: הצג בעזרת קובץ תבנית מותאם אישית

en: NEW!
he: חדש!

en: This advanced option gives you full power to customize how your related posts are displayed. Templates (stored in your theme folder) are written in PHP.
he: אפשרות מתקדמת זו מאפשרת לכם שליטה מלאה בצורת הצגת הפרסומים הנוספים. תבניות (נמצאות בתקיית התבניות שלכם) כתובות ב- PHP.

en: Template file:
he: קובץ תבנית:

en: Before / after related entries:
he: לפני / אחרי הפרסומים הנוספים בנושא:

en: For example:
he: לדוגמא:

en:  or
he: או

en: Before / after each related entry:
he: לפני / אחרי כל פרסום בנושא:

en: Show excerpt?
he: להציג תקציר?

en: Excerpt length (No. of words):
he: אורך תקציר (מספר מילים):

en: Before / after (Excerpt):
he: לפני / אחרי התקציר:

en: score (high relevance to low)
he: ציון (הקשר גבוה לנמוך)

en: score (low relevance to high)
he: ציון (הקשר נמוך לגבוה)

en: date (new to old)
he: תאריך (חדש לישן)

en: date (old to new)
he: תאריך (ישן לחדש)

en: title (alphabetical)
he: כותרת (א-ת)

en: title (reverse alphabetical)
he: כותרת (ת-א)

en: Default display if no results:
he: תצוגה ברירת מחדל אם אין תוצאות:

en: Help promote Yet Another Related Posts Plugin?
he: רוצים לעזור לקדם את התוסף?

en: This option will add the code %s. Try turning it on, updating your options, and see the code in the code example to the right. These links and donations are greatly appreciated.
he: אפשרות זאת תוסיף את הקוד %s. נסו להפעילו, לעדכן את האפשרויות ובדקו את דוגמת הקוד המופיעה משמאל.

en: Display options <small>for RSS</small>
he: הצג אפשרויות <small>עבור RSS</small>

en: Display related posts in feeds?
he: להציג פרסומים נוספים בנושא בתוך ההזנות (Feeds)?

en: This option displays related posts at the end of each item in your RSS and Atom feeds. No template changes are needed.
he: אפשרות זאת תציג את הפרסומים הנוספים בנושא בתוך הזנות Atom ו- RSS. אין צורך בשינויים בתבנית העיצוב.

en: Display related posts in the descriptions?
he: להציג פרסומים נוספים בתיאורי הפרסומים?

en: This option displays the related posts in the RSS description fields, not just the content. If your feeds are set up to only display excerpts, however, only the description field is used, so this option is required for any display at all.
he: אפשרות זאת תציג פרסומים נוספים בנושא בתוך תיאורי הזנות RSS ולא רק בתוכן.

en: RSS display code example
he: דוגמא לקוד RSS

en: Before / after related entries display:
he: לפני / אחרי תצוגת פרסומים נוספים בנושא:

en: Before / after (excerpt):
he: לפני / אחרי (תקציר):

en: Advanced
he: מתקדם

en: Show cache status
he: הצג מצב זיכרון מטמון

en: When the cache is incomplete, compute related posts on the fly?
he: כאשר המטמון אינו מלא, חשב פרסומים נוספים בנושא בצורה מהירה.

en: 'MIN minute(s) and SEC second(s) remaining'
he: 'MIN דקות ו- SEC שניות נשארו'

en: 'SEC second(s) remaining'
he: 'SEC שניות נשארו'

en: Your related posts cache is now complete.
he: המטמון לפרסומים נוספים בנושא הושלם.

en: The SQL queries took SEC seconds.
he: שאילתת SQL לקחה SEC שניות.

en: There was an error while constructing the related posts for TITLE
he: אראה שגיאה בניסיון ליצור פרסומים נוספים בנושא עבור TITLE

en: Constructing the related posts timed out.
he: יצירת קישורי פרסומים נוספים בנושא הופסקה לפני הזמן.

en: Try to continue...
he: נסה להמשיך....

en: Your related posts cache is PERCENT% complete.
he: הזיכרון המטמון עבור הפרסומים הנוספים באותו נושא הושלם ב- PERCENT%

en: starting...
he: מתחיל...

en: Update options
he: עדכן אפשרויות

en: Do you really want to reset your configuration?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם לאפס את ההגדרות?

en: Reset options
he: איפוס אפשרויות

en: You cannot rebuild the YARPP cache.
he: אתם ךא יכולים לבנות מחדש את המטמון של YARPP.

en: These are the related entries for this entry. Updating this post may change these related posts.
he: להלן הפרסומים הקשורים לפרסום זה, עדכון פרסום זה יכול להשפיע על הפרסומים הקשורים האלה.

en: Whether all of these related entries are actually displayed and how they are displayed depends on your YARPP display options.
he: אופן הצגת הפרסומים הללו תלוי בתצורת ההצגה של YARPP.
